Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    sziasztok. Létezik olyan, hogy pl egy alaplap nem szereti a linuxot, vagy egy ssd. Azért kérdezem, mert már legalább 10x telepítettem linuxot az elmúlt 2 hónapban, vagy többször, mindig debian vonalon maradva, de egész egyszerűen semmi sem tud stabil lenni a gépemen:S

    Most debian van fennt, de ez is néha fagy, lemerevedik a kép fél percre, nem tudok újraindítani, állandóan le kell hardresetelnem a gépet, mert valami elromlik, valamibe beragad. 5 beindításból 1x tuti hogy nem bootol be. Ahol be kell írni a jelszavam oda nem tudok írni, vagy maga a bejelentkező képernyő fagy le. Szóval vannak problémák, és én már hardveres gondra tippelek, mert tuti hogy nem szoftveres, tök új rendszerrel is csinálja. De igazából nem tudom megállapítani, hogy mi lehet a probléma:S

    Akkor egy másik, amikor feljön a grub, akkor van amikor csak 2 sor van, az egyik a sima debian, a másik a recovery mód, de néha meg több sor van, benne van a memtest. Most hogy lehet azt előcsalogatni, hogy a memtest is választható legyen induláskor?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák