Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alikah88

    tag

    válasz Stukker1987 #560 üzenetére

    Szia!
    Elvileg 2.2ben az android már magától bezárja az appokat, amik túl sok memóriát esznek és már nincs rá szükségünk. Én azért használom a task killert, hogy leállítsak pár appot amire nincs már szükségem. Autokill-t nem használok, és csak azokat az appokat killelem, amikre már nincs szükségem, tehát pl nem ölöm meg a Missed It!-et meg a LauncherPro-t... csak pl ha befejeztem a böngészést a neten, akkor azt killelem és ennyi. Meg van pár alkalmazás amik állandóan elindulnak, ezekkel sajna nem lehet mit kezdeni, de én azért szoktam killelni őket, de 5 perc múlva úgyis újraindulnak... ezeket majd a custom romokban úgyis kilövik... vagy ha rootolod a telefont, akkor elvileg meg lehet csinálni h el se induljanak. De ezzel vigyázni kell, nehogy rendszerfájlt állíts le. Nekem kicsivel kevesebb szabad memóriám van, de nekem elég sok app meg widget fut a telón.

    nbukta77: nekem egy éjszaka alatt a telefon kb 3-4%ot merül, szóval ott biztos valami gáz van... és reggel még ébreszt is. Mondjuk nekem 2g-re van lockolva, és az sincs bekapcoslva folyamatosan. Most néztem meg, reggel 12kor vettem le a töltőről a telót és 96%-on áll. Igaz nem nyúztam nagyon...

    Google Pixel 8 + Huawei Watch GT 2

Új hozzászólás Aktív témák