Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gago1975

    őstag

    válasz junior19 #90189 üzenetére

    Szia.

    Ha van 4k hdr10-es MKV-ja akkor ki tudja használni a 10bit előnyeit, viszont a soundbar ja az nem fogja tudni valóban a Dolby Atmos-t.
    Az Atmos-hoz kellene neki egy jó Himedia q10pro media player, egy jó fajta erősítő (Denon AVR-x1200/2200/3200-től felfelé vagy Onkyo TX-NR545/646 vagy ezeknek a frissebb verziói), jó hangfalak, kábel, sub, stb.

    Nem fogok belemenni, hogy főleg este miért jobb az SK8500-as főleg ekkora méretben, de hidd el, hogy sokkal jobb.
    Az UK-sorozat EDGE Led, szerintem hanyagolnám, de ez az én véleményem.

    Nyilván van egy 6-os közép-kategóriás tv 8-as felső-kategóriás tv között árkülönbözet.
    Ugyanígy van egy közép és egy felső-kategóriás autó között is. A kérdés az, hogy mennyi időnként szeretnél készüléket cserélni.
    Lehet, hogy hosszabb távra gondolva, jobb a drágábbat megvenni.

    "A feketeszint magas értéke, a kontraszthiány a hdr-nél is jelentkezni fog, hiába 10 bites a panel."

    Ezzel azért masszívan vitatkoznék. De inkább belinkelek egy youtube linket miért jobb technológia a FALD (Full Array Local Dimming) mint jelenleg (az OLED-en kívül) bármelyik.

    [link]

    Azért elgondolkodnék a többi adaton is amit ez a független oldal megjelenít

    [link]

    Jelenleg nem is tudom, hogy a Sony-n és az LG-n kívül használja e valaki ezt a technológiát, de nyilván megvan az oka(sok panasz, visszavitt tv), hogy miért tért vissza az LG ehhez.

    [ Szerkesztve ]

    Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz junior19 #90189 üzenetére

    +gago1975

    Igen ezek azok a dolgok, amik miatt még mindig nem vettem meg újra (egyszer már kiszállítás alatt összetört) a 70UK6950-est. Mondom ez isteni jel, de csak további fejfájást okoz... Én sötétben sose nézek tv-t a led világítás mindig megy az álmennyezet alól. Játékra csak a 8 éves gyerek használja majd (XBOX) akinek szinte tök mind1, hogy mit néz csak menjen. Ha kiesik a Dolby Atmos is, akkor lehet olvasva a Ti véleményeteket is marad még is csak a 6950. Lehet rosszabb, de olcsóbb is nem kevéssel. Egyedül még az piszkálja a csőröm, hogy a szakértő szerint a nanocellás direct LED technológia sokkal jobb, mint az EDGE LED. Nem tudom még kicsit gondolkozok esetleg megvárom a BF akciókat.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

Új hozzászólás Aktív témák