Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz huncutka1029 #59190 üzenetére

    köszi neked és Pumma-nak a tippet, igen ez volt a gondja, teljes méretre kellett húzni vele utána már nagyon príma volt laptopról is a 3D
    a felbontás mizériát úgy oldottam meg hogy kiterjesztést használok
    elsődleges monitor a laptopé 1366x768-on, a TV meg jobbra mellette fullHD-ban, úgy teljesen tökéletesen visz mindent. videót meg MPCHC legújabb verziójával csinálom
    egyelőre Serviio-val néztem mindent mert még nem jött meg a 3méteres HDMI kábel meg csinálnom kell ugyanakkora UTP-t is de wifin keresztül (TP-Link WR1043ND V2 routerrel) simán vitte a Half-OU anyagot akadás vagy bármi nélkül is. egyedül ott a felirattal volt gondom, mert az mkv-ba rakottat nem tudom még hogy tudom előcsalni majd TV-n.

    a TV nagyon baba, sehol egy folt vagy bevilágítás rajta, full homogén a feketéje, és oké tudom nem korom fekete de közepes energiamegtakarításon nekünk tökéletesen feketét ad.

    még majd profira kell állítanom mindent ahhoz majd böngészek mely beállítások a legjobbak
    jelenleg Eco-n van addig jó az is.
    párom a 3D-től el volt ájulva, és nekem is tetszett pedig gyengébb élményre számítottam a felezett sorfelbontás miatt. egyáltalán nem látszik 42"-on 2méterről nézve. sokkal jobb mint moziban mert itt legalább tűéles :K hétvégén leültetem majd a gyereket meséket tesztelje le vele :D

    hátul 3USB van ott nincs külön olyan ami HDD-hez van nagyobb delejjel? melyikre szoktátok tenni a külső vinyót? hirtelen ennyi jutott csak eszembe :R

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák