Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • honda23

    aktív tag

    2004 óta csak LG kijelzőim voltak.
    Miért? Mert már akkor köröket vert a többi versenytársra...
    3 lcd monitort vettem és a mai napig mind a három működik tudtommal, mivel csak most kezdett el terjedni a full hd adás, full hd film, ezért csak most vettem tvt is.
    Hónapokig kutattam a téma iránt és abszolút az LG volt a legszimpatikusabb az összes márka közül.
    Sajnos vannak a készüléknek hibái, de még mindig kompromisszumot kell kötni tv vásárlásakor. Ilyen a dts hiánya és a médialejátszó.
    A készülék egyébként 42lw5590.
    A zavaró tényezők pedig:
    -profi fps játékos voltam évekig, így megnéztem egy két fps-t és nagyon nagy az input lag, több beállításban megnézve is(ezen még dolgozom, csak pár percig próbálkoztam)
    -ha digitális(dolby) hangú adó jön be a készüléken, a tuner nem tud analóg hangból digitálisra váltani, le kell kapcsolni a tvt és úgy már ad dolby házimozi hangot(két ilyen adó van a digin)
    -ha bekapcsolt állapotban dugok rá külső merevlemezt, akkor sokszor nincs a filmeken hang, lekapcsolt állapot után ismét rádugva van...
    Ezek ellenére is kiváló választás volt részemről márkán belül ez a modell.
    Egy kérdésem lenne: firmware-t frissíteni egymás utániakat kell telepíteni, vagy elég csak a legutolsót felrakni?

    [ Szerkesztve ]

    nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

Új hozzászólás Aktív témák