Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolikaaa

    csendes tag

    Sziasztok.Van egy kis bajom(megint).
    Van egy Lg HX906PA házi-mozi rendszerem,és szerintem a Blu ray lejátszó nem úgy működik,ahogy kellene.El is mondom miért:
    1.külső merevlemezről való filmezés esetén nemakarja beolvasni a filmeket,illetve olyan van,hogy sokáig tölt.Csak tölt,tölt,tölt és semmi.Az oké,hogy állítólag a lejátszó egyszerre 8 partíciót kezel,de volt,hogy régebben egyszerre 10-12 film is volt a külső HDD-n és simán beolvasta.Most 2-vel gondolom megpróbálom,hátha a "sok" mennyiség volt a gond,de nem.Volt vagy 3-4 perc,hogy töltött,mire meguntam és kiléptem.
    2.BD lemez lejátszásánál odáig jutok el,hogy kiválasztom a nyelvet,rámegyek,hogy play,utána meg elfeketedik a képernyő és egyszerűen lefagy a lejátszó.Nem adja ki a lemezt,nembirok a főoldalra(Home)-ra menni,sőt nem is birom kikapcsolni,muszály áramtalanítanom.A lemez örülök,ha volt 3-5 alkalommal a lejátszóban.Mit javasoltok,mit tegyek?Ne kíméljetek,van még garancia a készülékre.
    Viszont volt már olyan,hogy áramtalanítás után "észhez tért" és utána lejátszotta azt a fránya lemezt,de most nemakarok hátha alapon filmezni.

Új hozzászólás Aktív témák