Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz makoss #82992 üzenetére

    Amint látod felváltva hetente nyomják az akciókat. Hát, én nem tudom, de samsungból az MM-nél nem látok értelmes modellt hiába akcióznak. Én azt mondom figyelni kell az akciókat az említett modelleknél, hátha..., és nemcsak a kereső oldalakat, mert volt, hogy oda fel se kerültek. Csak egy példa: az 50UH635V pár hete 145k volt a médiába 2-3 napig, a 180ks általános árához képest, de már kifutott. Amit kérdeztél az 55-ös 6000-es típust miért akarnád megvenni ugyanolyan IPS panellel, és hasonló képi világgal, amiből kapsz LG-t jobb szoftverrel és tudással olcsóbban. De felőlem..., úgyis te döntesz. Én egyikre se beszélnélek rá, de mást se. A másik, hogy mozgás megjelenítésben is kicsit gyengébb ott a hasonló ár/kategóriás tévé, legalábbis szerintem.
    huncutka1029 Igen, az UF szériánál még biztos így van, amit mondtál....egyszer hátha leírja valaki, hogy a V nélküli számozású UH-nál van-e deblur és dejudder állíthatóság a TruMotion menüben. :K De sokan ezzel nem is törődnek, úgy látom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák