Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    Sziasztok,

    Lehet váratlanul "kell" tv-t vennem előzetes utána olvasás nélkül a közeljövőben. Természetesen 4k ha már újat veszek és első körben LG mellett rakom le a voksom passzív 3D miatt. (tudom sokan temetik 3D-t pedig lehet majd csak most fog újra beindulni ... nekem bejön ha néha van valami értelmes 3D) ...

    kérdés
    Ha nézem hivatalos LG oldalát akkor SUHD tvk nél SUHD azt írja az általános leírásban: "...Dolby Vision HDR technológiát és a kiemelkedő képminőséget garantáló Nano Cellás technológiával ellátott kijelzőket kínálnak..." viszont ha rámegyek tvk specifikációjára nincs a HDR megemlítve.

    Ellenben "csak" UHD UHD TV knél meg se említik HDR technológiát az általános leírásban viszont a TV modellek leírásában speckójában szerepel a HDR.

    Na most akkor hogy értelmezzem?
    SUHD nál is van csak ott ez annyira "alap" hogy nem is részletezik, UHD kategóriánál pedig pont kiemelik marketing okokból? vagy pont fordítva SUHD nál nincs is csak marketing rizsa? :F

    amúgy lg-55uf851 vagy lg-55uf852 őt néztem ki ...

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák