Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz gOldie #28711 üzenetére

    Felirat elvileg megy rendesen, de ha twonky dlna-t használ a nas az az lgvel nem mindig működik... ha pl minidlna a server akkor simán viszi! Ha már van nasod nézd meg milyen dlna van rajta, ha nincs olyat vegyél majd ami nem twonkys :D

    Egyébként eddig kb mindent vitt a tv, bármit dobtam neki, 1-2 file volt amit nem akart lejátszani, de egy gyors remuxolás azokat rendbe tette (kb 1 perc egy film remuxolása persze gép cpu függő)

    3d-s anyagoknál lg passzív ezért .ou jobb mint az .sbs, mert ouval csak a vertikális felbontás csökken (az 3dben amugy is) sbsel meg horizontálisan is, azaz negyedelődik. Sbs filmek is jól néznek ki rajta, de ou azért szebb... Én pár 3d filmel rendelkezem, néha előveszem őket, nem nagy a választék, de jók látványosak nem feltétlen kell mindenre elmenni imaxbe :D 2dről 3dre konvertálni nics sok értelme szerintem, annyira nem jó amit csinálnak, mondhatni gagyi egy rendes 3dhez képest :)

    Zene lejátszója losslesst nem nagyon visz, legalábbis ami nekem van azt nem szerette, mp3 és társai mennek rajta gond nélkül.

    Böngészőt és smart appokat nem tudom milyenek mert soha nem használtam :) De jó h smart mert tud dlnat, ios és andoid eszközökkel is elvan, uh azért van előnye...

    Direct lit előnye lehet a felsorolt tvknél h bár vastagabb, de nem gond a felhősödés, amit edge litnél ki kell küszöbölni (megoldható, csak figyelni kell rá beállításokban) ln-net nem javasolnám, ha direct akkor 620as, ha edge akkor 660at javaslom, a 691et én sem tudom mit vállal...

Új hozzászólás Aktív témák