Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbszt

    tag

    Sziasztok

    Szeretnék megkérni egypár elsősorban lm640 tulajokat vagy esetleg lm6XX aki ucp direktet használ STB nélkül, tehát ci-modul és van neki rácsatlakoztatva HDD dvr-re használva tehát tud felvenni.
    A következőt ki próbálná nekem:

    Az ütemezésnél állítson be pl.: a jellegi időtől +2 percre egy 2 perces felvételt mondjuk azon a csatornán ahol épp van a tv, majd kapcsoljuk el egy másik csatornára, és utána rögtön valamelyik hdmi bemenetre (az se baj a nincs rákötve semmi), és várjuk meg még elindul a felvétel, és azt is várjuk meg még leáll a felvétel, majd nézzük meg a felvételt, hogy van-e rajta hang.

    Mert én azt tapasztaltam ha egy beállított felvétel van, és a tv nem azon a csatornán marad ahol a felvétel beállítás van, és én pl.: dvd-t nézek egyik hdmi akkor nem vesz fel hangot, de ha a felvétel indulása után egy két másodpercre átkapcsolok a tv-re és utána nézem tovább a dvd-t, akkor onnantól kezdve a felvétel végéig van hang.

    Aki tudja az próbálja ki nekem, hogy mindenkinél jelentkezik vagy csak nálam. Válaszokat itt vagy privibe várom.

    Én a ci-modulra gyanakszom mert free adónál nem csinálja.

Új hozzászólás Aktív témák