Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spkkill

    tag

    válasz zsorzso #14048 üzenetére

    Én is onnan rendeltem a 37lm620s-em.Nekem 3nap volt a szállítás mert én mondtam meg nekik,hogy melyik nap lenne nekem jó.Kibontottuk megnéztük,hogy minden megvan-e,megkaptam a számlát,garanciát,ajándék kábeleket.Én szerencsére a garanciáról nem tudok nyilatkozni,mert nincs semmi baj a tv-vel.A garanciapapír magyarul van,de remélem nem lesz rá szükség.
    Egyébkén az előző még crt lg monitorom anno megadtam magát garancia idő alatt.Azt az Euronicsben vettem.Felhívtuk a szerzívzt mert ugye a súlya indokolta a helyszíni javítást a garanciapapír szerint.Nem volt lehetőségem elvinni hozzájuk,végig kellet telefonálni 3 megye szervízét(tolna,somogy,baranya) és az Lg-t közvetlenül,mire hajlandó volt a Pécsi szerviz kijönni Tolna megyébe.Mindenki csak le akarta passzolni a dolgot a másiknak.Elvitték,majd ingyen visszapostázták pár nap alatt.Lenne másik sztorim is egy DVD lejátszóról a maga 6hónapos nem megjavításával is,de az nem ide való.Ilyen gerinctelen szervizek mellet majdnem mindegy hova szól. :((

Új hozzászólás Aktív témák