Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Musaka

    senior tag

    válasz DroiDMester #9017 üzenetére

    Üdv
    Nekem már nem lesz rá szükségem mert váltottam. De attól függetlenül örülnék ha megosztanád mert a családban maradt a teló.
    Jó ROM okat csinálsz de sajna a kritikát nagyon nem bírod. Csak remélni tudom hogy nem soft fejlesztőként dolgozol valahol, mert akkor a munkád kicsinál. Hidd el mindig van aki aki panaszkodik és vagy olyan dolgokra mutat rá amit Te esetleg nem veszel észre. De saját tapasztalatból tudom hogy ez visz előbbre egy jól működő rendszer megalkotása felé. Tudom fos érzés mikor az ember munkáját becsmérlik, de ez vele járója az ilyen dolgoknak. Ha valami nem oks a békát le kell nyelni és megpróbálni megoldani hogy jobb legyen, vagy ha ez nem lehetséges széttenni a kezed és elmagyarázni miért nem megoldható bármilyen okból kifolyólag. A homokba tudom a fejem soha nem megoldás.

    Remélem ezt a kis szösszenetett Te nem támadásnak fogod venni.

  • stefi68

    addikt

    válasz DroiDMester #9017 üzenetére

    Nekem a mai napig a kiszivárgott v30a van fent a "tákolt" dolgokkal, amik igazából engem nem is érdekelnek, mivel jól működik minden.
    Ezért nem is frissítettem a hivatalosra, mert ha azt rootolom, meg TWRP-t rakok alá, akkor ugyanitt vagyok.

    Ebből csak azt akartam kihozni, hogy engem nem zavarna a "tákolmány", ha jól működik :)

    A másik dolog, hogy egy alkotó tök mindegy hogy mit hoz létre (fest, költ, épít, vagy történetesen romot főz), egyrészt a saját kedvére teszi azt, másrészt az élteti, ha minél többen megismerik, elismerik a műveit.
    Ez lehet, hogy túl hízelkedőnek tűnik és lehet, hogy így is van :B

    Kötekedők meg mindig vannak, lesznek is. Az alkotás pedig szül jó és rossz kritikákat is egyaránt.
    Stílusa meg mindenkinek olyan amilyen. Valakinek csak rossz napja/időszaka van, valaki meg alapból lobbanékony. A hasonló hangvételű reagálások meg csak olaj a tűzre és így elfajulnak a dolgok, pedig sokszor csak egy kis semmiség volt ahonnan indult.

    Na nem ömlengek tovább...

    Ha van valami kipróbálnivalód, szerintem itt sokan, szívesen beszállnánk a tesztelésbe... ;)

    ◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Új hozzászólás Aktív témák