Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbivookcsa

    újonc

    Hellósztok Lenne egy LG F70 Es készülékem és sajnos lett vele egy baj frissíteni akartam lg flash tool al és 2 szoftver volt a gépemen és véletlenül másik szoftver került rá
    és letörölt mindent vagyis brick lett a vége vagyis eltünt minden a telóról nem jön be az lg logó sem a download mód sem a recorvery esetleg újraflash elni valamivel lehetne ??? vagy valami megoldás ?
    sajnos már garancia rég nincs rá ezért akartam frissíteni és régebben 1 szer frissítettem is és sikerült is de most rosszul sült el
    Ja Meg Van Az Eszközkezelő a Gépen Ha Rádugom A Telefont a Telefon Semmit Se Jelez De Az Eszközkezelőben Meg Felismer Egy Olyan Drivert Hogy RELINK HS-USB QDLoader 9008

    Néztem Pár Dolgot A Neten Hogy Linux Alól Fellehet Rá Másolni Vissza A Download Módot Meg a Recorvery-t De Nemtudom Behozni A Sokparticiós módot amit valamilyen kondenzátor zálatolásával lehetne elérni

    nemtudom hogy már mit csináljak már lassan 1 hete csak pár órákat alszom mivel ha elis alszok és felkelek egyből próbálom helyrehozni de minden nap sikertelenül az eszközkezelőben ott van az a cucc mindig de nem tudok mit kezdeni vele szereztem már be programokat ami felis csatlakozott a telefonra de nem volt benne az f70 es model

    GyakoriKérdésekre is Feltettem a Kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobiltelefonok__7571083-lenne-egy-lg-f70-es-keszulekem-es-sajnos-lett-vele-egy-baj-frissiteni-akartam-lg

    De Még ott se válaszolt senki :'(
    Elég lenne a Download Módot Vissza Hozni Hogy Feltudjam Rá Tenni A KDZ-S Firmwarét
    Nagyon Szerettem Ezt A Telefont Ha Valaki Segitene Annak 1 Életre Hálás Lennék

Új hozzászólás Aktív témák