Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz apholyon #71109 üzenetére

    Egyetértek, így logikus nézni az árat, de azért rákérdeztem mert a 40%-os említett kedvezmények nekem webshopos, legolcsóbb árakhoz azért már durvának tűntek.

    Mondjuk webshop vs s@h szerintem egy általános -20%-kal lehet számolni. Sőt, inkább -25% talán, de a 30% is meglehet. (A németeknél szinte mindig megvan de az másik kávézó...) maradjunk a 20-25%-nál.

    Innen még további 30-40% kedvezmény az azt jelentené, hogy 45-55%-os áron adják s@h-hoz képest.
    Pl. Concorde 81k helyett 36-44k, Viking falu 60k helyett 27-33k, stb... ez tűnt nekem túlzónak. És reálisabbnak, hogy legjobb ÁK ár alatt mondjuk 10%-kal adják a cuccokat.

    De elég keveset vásároltam jófogáson, facebookra nem járok, szóval nem vagyok egy hardcore jóáras vásárló, lehet, hogy naívan állok hozzá. :)

    A másik nézet ami eszembe jutott meg hasonlít a Melezor által leírtakhoz, picit módosítva:
    Aki nem nyíregyi nepper az eleve nem jut olyan nyomott áron semmihez, hogy nagyon elrugaszkodjon egy ÁK legjobb ártól. És itt most naívan sima vásárlókra gondoltam, aki nem ebből akar élni csak vmi miatt elad ezt-azt mégis. Ha meg ebből akar élni és nincs a boltoknál jobb forrása akkor rég rossz... :D

    A többi szempont meg tényleg egyedi. Amit én eladtam, pár készlet, inkább gwp ott pl. tippre a fele úgy írt rám, hogy másnapra kell vagy este 8 és még ma vinné. :)
    Én a leírt előnyök miatt választom néha de pl. ilyen is van. Ez is egyéni prioritás. (Pl. nekem ez már kontra érv. Volt, hogy el sem adtam így a cuccot mert nem ért annyit, hogy ilyenekkel vacakoljak este.) :)

Új hozzászólás Aktív témák