Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz mancer7151 #62892 üzenetére

    Hát nem tudom, számomra maga játék és egyben élmény ha összerakom, aztán beteszem a vitrinbe naponta elmegyek mellette és gyönyörködöm benne. Igaz én már nem vagyok gyerek, de a creator középkori várból szeretnék vagy 5db-ot olyan jó moc-ot lehet belőlük készíteni, de ott van a grand boutique hotel nagy moc 2db készletből, a porsche 911 számtalan átépíthetősége, szóval szerintem én játszom is a legoval bár lehet hogy nem olyan értelemben, mint egy gyerek tenne, vagy tettem volna gyerek koromban, de azért játszok élvezem építem, szétbontom, ujjá építem stb. Persze kreativitás ebben már nincs benne hozott dologból építési útmutató alpján teszem ezt, de engem ez is kielégít, már nincs annyi időm mint gyerekként, már másképp nézek egy-egy készletre, de ugyan úgy tudok örülni mindegyiknek mintha gyerek lennék. De ott van Tony, vagy sokan akiknek kisgyermekük van, vagy ott van Mozaart, mindenkinek mást jelent a Lego, de mindegyikünket a Lego szeretete köt össze és hozott itt össze.

    [ Szerkesztve ]

    LEGO 40686 + 5008818 + 30680 + 40704 Micro Ninjago Docks

  • Throme

    veterán

    válasz mancer7151 #62892 üzenetére

    Miért sajnos?
    Az is lehet hobbi, hogy egy szettet megépít az ember, aztán vitrinbe teszi és mondjuk gyűjt egy szériát, vagy témakört, vagy csak úgy random, ami megtetszik.
    Néha előveszi az ember az egyik szettet kicsit "buzerálgatja" aztán visszateszi, vagy pl én szoktam telefonálás közben egyik másik járgány ajtaját nyitogatni, vagy tekergetem a hog kormányt :B
    Amikor kész az építés lefotózgatom....stb.

    #62893Ciccuka
    Az ingyenes szállítási limitet sajnos nem nehéz elérni :N

    #62894RapaNui1
    No igen a MOC-ok. Nekem is fáj a fogam egy-két szettre, hogy átépített verziót kihozzam belőle. Azért kell + szettet vennem, mert az eredeti is nagyon bejön, nincs szívem szétszedni.
    Hardcore MOC-os sosem leszek, aki maga találja ki az építményt és beszerzi hozzá az alkatrészeket. Marad a hivatalos szett átépítés ingyenes, vagy vásárolt útmutatókból, de nekem ez így is nagyon élvezetes.

    ... kicsit visszatérve erre a Fordra. Az ülések kissé egyszerűre lettek véve és a hog tekerő kivezetését jobban elrejthették volna. Nagyon bent van az utastérben. Általában az ülések mögé szokott kerülni.
    Egyelőre ezektől (is) eltekintve pozitív az összkép :K
    Ebből beszerzés lesz....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák