Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz czanga #62724 üzenetére

    Természetesen élőben más. Nekem maga a szárny és a hajtóművek a kedvencem, de a törzs és a futóművek is remekül sikerültek. Ahányszor ránézek elfog egy olyan érzés, hogy azta ez milyen szép. Miután megépítettem tettem egy könnyelmű ígéretet és eladtam, pontosabban vételi ajánlatom van rá, de nem bánom mert még megvan és így legalább kiélvezhetem jó sokáig minden pillanatát. Maga az építése sem volt monoton, ahhoz képest hogy mennyi elemből áll kifejezetten érdekes és érdekfeszítő volt az építése. Én annak aki érdeklődik iránta csak ajánlani tudom. Az árról nem beszélek mert felesleges, aki meg akarja venni úgy is megveszi, aki meg nem akarja, vagy sajnos nincs rá ennyi pénze annak úgysem lesz meg, szóval erről felesleges is vitát nyitni. Élőben az igazi, az biztos hogy tekintélyt parancsoló egy darab. Egyébként vitrinben simán elfér ha a hajtóművet leveszi az ember és mellé teszi, különben simán kell tárolni, de nem egy porfogó darab és a sok sima felület miatt elég könnyű tisztán tartani.

    LEGO 40686 + 5008818 + 30680 + 40704 Micro Ninjago Docks

Új hozzászólás Aktív témák