Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz Angelina87 #49150 üzenetére

    Ismerős az érzés, akkor nemcsak én érzek így.

    [ Szerkesztve ]

    LEGO 40686 + 5008818 + 30680 + 40704 Micro Ninjago Docks

  • maross

    veterán

    válasz Angelina87 #49150 üzenetére

    Azert ha egy-ket termekvonal erdekel, mondjuk modularisok, es az ultimate 4000db-os auto szettek, vagy eppen azt 1500db koruliek, nem dol megehetetlen mennyiseg beloluk. Ha minden is kell, akkor persze, kemeny dio, majd megunja az ember, es leall. Nekem a speed championsnel van most ilyen erzesem, ugy jott ki (erzesre) az utobbi ket adag egymas utan, hogy még az elozoeket se fejeztem be.

    eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz Angelina87 #49150 üzenetére

    Én is még zöldfülű vagyok a többiekhez képest, de jelenleg nagyon szépen kontroll alatt tartom a dolgokat és nem annyira érdekel, hogy milyen sok szett jön ki. Az első 1-2 évem a LEGOval húzós volt. Be kellett hozni a lemaradást, talán azért érzem azt, hogy még ennyi új szett mellett is "fellélegezhetek" :D.
    Értem ez alatt, hogy moduláris épületeknél féltem, hogy kifutnak, hát amikor jó áron voltak, akkor beszereztem őket (sarki garázs volt az első), ezen kívül Winter szetteket, de ott is inkább a jó ár dominált. Pl. a szánkó nagyon tetszett tavaly, de nem voltam hajlandó annyi pénzt kifizetni (+szállítási költséget). Mégis sokkal nagyobb truváj tőlem, hogy megálltam a DeLorean vásárlását. Majd akcióban ... ha lesz. Ha nem, akkor meg na bumm. Pedig nagyon nagyon tetszik, de nem minden áron kell. Nekem szükséges hozzá egy bizsergető érzés, hogy jó üzletet kötöttem :B (holott nem befektetési célból vásárolom őket).
    Tudatosan nem kezdtem bele a Star Wars vagy sisak gyűjtésbe sem, pedig volt pár olyan ami bejött volna.

    Szerencsére kocsik pl. nem mozgatnak. Báááár érdekes fejlemény, hogy a 8 éves lányom bejelentette, hogy ő azért szívesen venne pár komolyabb kocsit is. Speed Champions vagy az új Batman autót pl.. na erre felnevettem :D. Apró popó, Batman. Abból iszonyatosan sajnálom, hogy nem húztam be a 89 -es kocsit, de annyi mindenre költöttem, hogy az már nem fért bele a büdzsébe. Pozitív oldalát nézve, ebből a hiányból tudok építkezni: ha ezt sikerült túlélni, akkor X másik szett nélkül is bírni fogom lazán. :K

    Viszont nekem bizonyos szempontból könnyű, mert tudom, hogy úgyse lesz teljes a gyűjtemény. Tehát mondjuk moduláris házból is ki tudnék hagyni, ha valami nem tetszene, mert az első x darab egyébként sem lesz meg sosem. Aki rácuppant arra, hogy minden Wintert vagy minden XXXX témába vágó szettet behúzzon, arra most valóban rájár a rúd.

    Én tehát nem bánom, hogy sok új szett van. Több dologból lehet válogatni. Aki pedig sajnálja, próbálja meg a jó oldalát nézni: a gyűjtési szenvedélyt el kell engedni és tényleg csak arra koncentrálni, ami nagyon bejövős. Végtére is gyűjtheted őket továbbra is, csak most a "best of" lesz csak teljes, a te személyes "best of"-od. Lehet még örömtelibb is lesz a LEGOzás mint azelőtt. Ha még úgy is túl sok szett kellene, akkor pedig fentebb tenni a lécet, hogy elviselhető legyen. :K Biztos nem olyan egyszerű mint ahogy leírtam, de tényleg akár jó is kisülhet abból, ami első blikkre rossznak tűnik.

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák