Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apholyon

    aktív tag

    válasz Tyler Durden #71159 üzenetére

    Hát igazság szerint ez úgy indult, hogy csak néhány fix témában "gyűjtögetek" (kellenek a határok ugye... mindenki ismeri ezt... :DDD ), ebbe a Halloween már nem fért bele, legalábbis tavaly... Most sajnos össze van csavarozva-drótozva-gipszelve az egyik kezem és amikor elalszik a gyerek és van némi szabadidőm, akkor mégis beleástam magam, mondom egy kicsike valami Halloweenes témát összerakok... nézegettem, szerencsére a nagy készleteket kívül nem sok minden van, de azokat sem találtam jó áron, mondom összerakok magamnak valamit... Aztán meguntam a BL nézegetést, mondom kipróbálom a szerkesztőt. Első körben csak pár sírboltot meg fejfát akartam összerakni, nah ez idáig fajult 1 nap alatt... :))

    De hogy válaszoljak is a kérdésre: még nem tudom, bejön nagyon, de helyem sincs meg vélhetőleg baromi drága lenne összeBL-ezni... majd esetleg egy részét, vagy egy kisebb szettet... Egyelőre kiélem a rég elfojtott kreativitásomat (már amennyi van...). Nyilván így 1 nap után ennyire futja, majd lesz jobb, ezek csak próbálgatások (aminek a fele a **** láncok beállítgatása volt... :N).

    Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

Új hozzászólás Aktív témák