Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ßrainiac

    addikt

    Meglett a bunos (egyik fele).

    A kepek azert neztek ki undorito foltosan, mert a Vivid szinbeallitast hasznaltam a kijelzon. Tok veletlenul raneztem egy kepre mikozben a default szinbeallitas volt aktiv, es nem lattam nyomat a foltoknak.

    Attol fuggetlenul h mostmar sokkal szebbek, meg mindig kerdes h mikor vagy mitol lesznek kevesbe zajosak ISO100 mellett ahogyan lennie kene :/

    Ja, plusz erdekesseg, felbontast nem lehet allitani, 16:9-es keparanyu felbontasra rakva tovabbra is 4:3-as marad a keparany :F

    Es az utolso legegetobb dolgot majd elfelejtettem.. ma eloszor probaltam volna a kepeket feltolni PC-re, mert kezdek betelni es nem inditja el a masolast, percekig csak szamolta, hogy mennyi idobe fog telni a muvelet. Majd bementem a DCIM\Camera mappaba es kifagyott a Win file kezelo mikozben probalta felderiteni a mappa tartalmat. Ezutan az explorer.exe behalt es manualisan kellett visszahozni task managerbol.

    Csinalt mar erdekes dolgokat a belso memoria, pl video utan volt, hogy percekig nem reagalt a telefon, vagy amikor a kepek kozott bongesztem, szoval ez egy haldoklo belso tarhely lesz valszeg es megy vissza a telo gariban :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák