Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exodion

    aktív tag

    Sziasztok!

    Na nem mondom hogy teljes merteknek ertem az aramgeneratoros meghajtokat a led panelekhez.
    Adott lenne akkor egy nem dimmelheto led panel amit dimmelhetove akarok tenni. Az alap meghajtoja:
    PRI: 220-240VAC 50/60Hz -.16A PF>=0.82
    SEC: 30-40VDC 250mA No load 55VDC MAX 10W

    Na most a kerdes az hogy itt most minden is fontos ezeknel a vezerloknel? Ertem ezalatt hogy a 250mA -t azt nem lephetem tul, ha alacsonyabb akkor kisebb a fenyero ez oke. Viszont, mi a fontosabb? a 30-40V-os tartomany vagy az 55V-os no load?

    Beloluk: [link] kellene hogy szemezzek vagy barmi ami ele triac dimmert kothetek (S1-B) mert a fali vezerlom ezzel kommunikal es mivel minden mas kapcsolom is ilyen nem akarunk masfelet.

    Nezem itt peldaul a TE-15A -t ami 250mA mellett 9-45VDC savban mozog, MAX 11.25W. Gondolom ez nem szerencses. Viszont 200mA-en 9-45V de csak max 9W. Ezzel 40 helyett 45V, de maximum 48VDC no load ami hataron belul van.

    Az a "bajom" hogy korulbelul a nem letezo kategoriat keresem. Termeszetes feher dimmelheto maximum 110-es atmeroju lehetoleg IP65-os (alkalmankent eleg paras furdoszoba gozos zuhanykabinnal) melysugarzo/led-panel/GU10-es beepito keret aminek 80-as szerelo lyuk kell (mert az mar ottvan :D).

    Ha minden kotel szakad es semmi egyeb akkor maradnak ezek: [link] .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák