Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz mokus1 #15254 üzenetére

    led panel beépítési mélysége pár cm, általában csak a tápjának kell hely meg a fogantyúnak ami odafogja a kartonhoz, maga a panel kb olyan vastag mint a karton, 5cm elég lesz

    ha a programozható szalagra gondolsz jellemzően úgy árulják, h külön megveheted hozzá ami kell, de nem feltétel - jól is van ez így, legtöbb táp gagyi, vezérlőből meg sok van -, tőle vettem a szalagot meg az egyik vezérlőt, de az nem tetszik - nincs effekt megállítás -, vezérlőből most mástól ezt rendeltem, ráadásul olcsóbb is volt mint előző eladótól a kevesebb tudású, de nem tudtam ha mástól veszek vezérlőt mikor ér ide, és ahogy ideér a szalag ki akartam próbálni ( :
    és ez lenne a profi, amihez van touch táv és wifi telefonhoz, de ezen meg effekt gomb nincs
    tápot azt itthonról érdemes minőségit, delta, meanwell, de pl a pos sem rossz, jellemzően egy 60w-os kínai táp is elviszi ha nem éjjel-nappal megy, azt is most mértem, effektelésnél 30-35w, fehérnél 50w - amire kb soha nem használja az ember -, mondjuk nem szívesen bíznám rá olyanra a szalagot

    szerk:
    led panelekhez adják a tápot is
    eszembe jutott, akár led panelből is vehetsz rgb-t ( : van kb minden, csak pénztárca kérdése
    philips rgb izzókra rosszul emlékeztem, 10e felett vannak, az osramok voltak olcsóak, azok meg gagyik - villognak -

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák