Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz kistusik #62069 üzenetére

    Nem midezek mostanság, de érdekes számomra is, hogyan tud állandóan elfeedelődni a Diana, mindig csak azt látom, hogy már 4-0-ba van stb... nekem nem rémlik, hogy bármikor gondom lett volna ellene, amikor még sokat mideztem, Malzával pl. rámugrott, ment rá az ignite + ulti kész is volt. De igaz ez pl egy luxra is, rádugrik, arcába Q-zol, kicsit hátrébb táncolsz, eltolod max a shielded is, aztán E + ulti és kész is van. Mondom ezt akkor amikor még nyilván a Diana is ilyen 0 meg 1 killekkel áll, tehát képtelenség, hogy 1 shotoljon. Elég kiszámítható hős, közel sem olyan, mint pl egy Kata, aki összevissza ugrál, lekövet bárhonnan bárhová és még visszaugrása is van ha kiszed torony alól. Diana csak rádmenni tud, nincs escape toolja, ha kap bármilyen cc-t vagy nem öl meg azonnal akkor vége.

  • Nammarci

    csendes tag

    válasz kistusik #62069 üzenetére

    Remélem legalább az előző seasonos rankomat (G2) sikerül elérni. Silverben eddig működik így tűnik de 2-3 meccs után rá lehet unni könnyen.
    @DioRobber: na igen, galio azért egész jó pick bizonyos esetekben midre mert nagy ap assasin counter. Főleg a legutóbbi ulti buff után. Azokból meg mostanában elég sok elég hatékony (Diana,Fizz,kata, ekko pl) ultival simán lekoveted a roamokat
    Itt silverbe-goldba ha bármikor rampickelnek egy katat vagy fizzt instant galio. Fizzt semmi mással nem tudom megfogni. Ugyanez zed-yasuora egy malphite poppy vagy garen.
    @Yodamest: egy roam botra, egyből plusz két kill :D
    Malza ellen halistennek rég mentem de lanen nem gáz. Inkább később teamfightban az ultija.
    Viszont az ilyen skillshotos magek ellen sem nagy trükk, akkor ugrasz csak rá ha elhasználta a root/stunt, q-val te is tudsz pokeolni és farmolni tavolrol, ha meg nem használja el akkor annyi H nem közvetlenül elé ugrasz hanem mellé. Meg egy kis sidestep jobbra v balra és rip. Mostanában ezt gyakorlom.
    De az teljesen igaz és emiatt unom meg hamar H ha nincs 40% cdr-ed akkor igazából ugyanaz a kombó végig.. annyit kell kitapasztakni H mikor talál a q és már azelőtt ugrani H lereagálná az enemy.
    De azzal a legtöbb esetben maximum 2 dashel azért nem egy katarina na :N és ez hiányzik leginkább belőle. Nem sok outplay potenciál van a hosben szerintem. Kicsit olyan garen beütés. Max a második e-vel kiugrasz vagy vmi. Az az outplay H broken vagy oneshotolsz és közben tankos is vagy így általában sok mindent tulelsz :U
    Főleg azzal ahogy én buildelem általában. Ha counqueror meccs(vagyis van legalább 2 tank/bruiser) akkor rod-morello/liandry-nashor-zhonya etc.
    Papír enemy ellen szoktam electrot, akkor rod-lich-rabadon etc a sorrend
    Igen nagy RoA mániám van sok hősre.. :))

Új hozzászólás Aktív témák