Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feri1014

    senior tag

    válasz Enigma1945 #61880 üzenetére

    2 last hit között elég sok mindent lehet csinálni azon kívül, hogy azon stresszelsz, hogy menjen a farmolás.

  • Kanczy

    Topikgazda

    válasz Enigma1945 #61880 üzenetére

    Az nem a játék hibája, hogy nem tudod nézni a minimapot... egyébként pedig de, ennyiről van szó, amit a kolléga ír. Ha Rengar, Talon, vagy Kha'zix van az enemy-ben, akkor ne sétálgass külön adc-vel. Soha.

    Yodamest: Én sem bántani akarlak, csak konstruktív fejlesztő gondolatokat írni. Nem személyes savazás, remélem nem érzed annak.

    "Illaoi nincs hard cc, de bár inkább az lenne, mivel nem is kell neki, ha eltüntet 1 sec alatt. "

    Illaoi sosem tüntetett el 1 sec alatt, és nem is fog. Egy lane bully karakter, ami tradenként rádver (tegyük fel, hogy egy bruiser vagy) 20-30%-ot, vagy ha nem sétálsz ki azonnal, akkor mondjuk 50%-ot. Onnan le tud ultizni, ÉS HA MÉG AKKOR IS a csápok alatt vagy, akkor szürke képernyő. Kivéve, ha Sonával, vagy Yuumival mászol az arcába, akkor lehet tényleg meghalsz 5 mp alatt.

    "Én mindennel játszottam már és csak olyan champról írom a dolgokat amivel tapasztalatom van és ismerem a képességeit."

    Ha jól sejtem, ez az accountod, és még csak elvétve sincs rajta sehol egy Yasuo, Diana, vagy Illaoi meccs. Most nem arról van szó, hogy játszottál-e már életedben egy adott champpel, hanem hogy tudod-e, mik a gyengéi, a játék mely pontján erős, mikor lehet épp az arcába menni, stb. Hogy mondhatod, hogy valami OP, amikor fogalmad sincs, hogy mit kell csinálni vele, hogy az legyen, mert életedben 3x játszottál vele?

    Például: persze, Yasuo brutál erős, csak map awareness, kompetens wave management, gusztustalanul jó mechanikai képességek, és még jobb teamfighting kell hozzá. Nem véletlenül van mindenhol maximum (!) 51% winrate körül.

    És még mondhatnám tovább. Lényeg a lényeg, kicsit érdemes lehet átgondolni, hogy mennyit tudsz valójában a játékról, és inkább még többet tanulni. És ez mindenkire igaz, én is folyamatosan rengeteget tanulok, és sosem mondanék olyat, hogy "Én mindennel játszottam már".

    Most épp nem tudom, ki írta, de az, hogy assassin-ok ellen nem érdemes tank itemeket venni, az egyszerűen nettó hülyeség. Hatványozottan erősebb minden tank item a lethality ellen...

    [ Szerkesztve ]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Új hozzászólás Aktív témák