Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz csipszikutya #53550 üzenetére

    Az ilyen TF, Soraka, Nami, Nunu, Nidale, Taliah pickektől heresorvadást kapok komolyan, miért hiszik azt silver rankeden, hogy ez működhet? Sose csináltam champselectben dodge-t, de hajlok afelé, hogy rászokok amint ezen hősök valamelyikét meglátom a csapatomba pickelve...

    Gold promóba kimondottan finom volt a Taliah mid pickünk, aki 10 perc után már 0-6-ban volt Katarina ellen, majd ki AFK-zott és vissza sem jött. Ez a feed then leave definíciója, ennél rosszabb komolyan nincs. :))
    Úgyh. jah nem csak feladni kell tudni, de champselectben kilépni is tudni kell a feljebb jutáshoz.
    Itt is igaz az előbbi példa, hogy mióta játszom persze, volt 1-2 jó Nidalee, 1-2 jó Soraka, 1-2 jó TF stb. de szintén hibahatáron belül, szóval nem releváns. 98%-ban agyhalál.

    (örök igazság, de ha enemynél vannak ezek a hősök tuti valami dia smurf tolja és lehozza velük a meccset)

Új hozzászólás Aktív témák