Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz kentucky #52988 üzenetére

    Igen ez így van az autofillel, ha túl sokszor visszadob, mert valaki nem fogadja el akkor tuti supp leszel....
    Mondjuk én szeretek supp lenni és kell is tudni supportolni mindenkinek, mert úgy is bedob oda és akkor nem csak te de az egész csapat pórul jár.

    Pár napja volt egy jó meccsem: polák gyerek közölte, hogy ő képtelen supportot játszani, végül pickelt egy Sorakát. Az igazi gond ott kezdődött, hogy Black Cleavert, meg Youmuut vett neki.... persze semmi sebzése, semmi healje, semmi tankossága nem volt egész meccsen. És nanááá, hogy neki állt feljebb, ez alap és még ő szólt be, hogy minek játszok Vi junglet ha nem értek hozzá :DDD Tudjátok én olyan türelmes tudok lenni, mintha egy tibeti kolostorban nevelkedtem volna, de amikor nyilvánvaló baromságot vág valaki hozzám az ledobja az ékszíjat még nálam is. Amikor én mindent megteszek ez meg látom, hogy építi a Youmuut egyszerűen nem tudok nyugodt maradni.... sajnos silver1- gold5 határán egyre több ilyen van, legalábbis az én csapatomban... enemynél érdekes soha nem láttam még ad sorakát...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák