Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Beni97 #45418 üzenetére

    "Ha előző meccsből szedsz össze embereket...."

    Na, ezzel kapcsolatban felmerült egy kérdés:
    1. már nem tudom hogy melyik patch óta én nem tudok játékost akivel mondjuk egy előző meccsen játszottam. Csak akkor tudom invelni, ha felveszem előtte friend-be.
    2. Viszont! Volt hogy engem úgy inveltek hogy nem volt a friend listemben!

    1.: Ez nálatok is ilyen?
    2.: Ez hogy volt lehetséges? Kérdeztem a srácot hogy csinálta, de nem árulta el.

    (#45419) kenwood:
    A nasus-t én sem értettem. Csak annyit láttam hogy amint felért top-ra, tolta neki a lane-t mint a veszedelem. Túlment a "felezővonalon" egészen az enemy tower-ig, elkezdte csapkodni az ekko-t majd meghalt.
    Majd gondolom elégedetten akceptálta hogy ez a taktika milyen "nyerő", és ennek örömére rátenyerelt a repeat gomb-ra.:)

    LB: Én az ő helyében olyan safe-t játszottam volna mint a huzat ha látom hogy nem megy a szekér. Ilyen szinten már illik tudni farmolni torony alatt. De ha még sem, akkor is jobb mint az ultra feed és a folyamatos halál. Meg ott van a közeli monster pack is.

    MMR: egyébként ezek is premade-ek voltak. 2-2 ha jól emlékszem. Meg az enemy is. Szóval elméletileg nem kellett magasabb mmr-el kompezálni. Gondolom ez a kompenzáció csak akkor van ha premade vs solo a felállás.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák