Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Callisto

    őstag

    válasz Kanczy #64209 üzenetére

    "Elküldöd kérlek a forrásod? Erre kíváncsi lennék."
    Szerinted minden linket elmentegetek. Hol élsz Te? Talán te ezt teszed?
    RIOT egyik designere írta redditen ami szerintem máig ott van. Nem olyan régi szerzemény.
    Olvasgattam és belefutottam. Ha érdekel biztos megtalálod, miért én keressem meg neked?
    Egyáltalán nem érdekel, hogy mit hiszel mi a valóságalapja. Leírtam, mert belefutottam.
    Nem fogom kitűzni sehova a linket, hogy ha majd netán kell egy tudatlan, istenfélő RIOT lovernek, akkor előhúzzam a zsebemből.
    Ahogy emlékszem az S11-es nagy változtatásainak okairól írt. Röviden annyi volt a tartalma, hogy azért hozták ezeket, mert új játékosokat akarnak bevonzani, akik költenek és ez az első szempont, ami alapján a döntéseiket hozták és mindig is hozni fogják. Még a skinekre is kitért. Meglepően őszintén és nem meglepő módon nem anyázás ment, hanem elismerés az nyíltság miatta.
    Persze tudom. Egy dolgozó nem maga a RIOT. Naív meg én vagyok, ha azt hiszed nem a pénz az elsődleges nekik. ;)

    "Pedig most hivatkoztál negyedjére arra, hogy még maga a Riot is elismert valamit (továbbra is 0 linkkel). Na most akkor melyik? Bizonyos dolgokban egy rakás szar a Riot, de ez az összeesküvés a matchmaking-ről teljesen röhejes. Meg az, hogy a játékosok ellen dolgoznak"

    Egyik mondatban szerepel az igen szó, a másikban a nem, akkor most melyik? Na Te eddig vagy képes eljutni. Kiemelek pár fontos szót:
    "Nem emlékszem, hogy a RIOT mikor ismert el valamit ami nem volt annyira nyilvánvaló."
    Az "első a bevétel" ezek szerinted nem nyilvánvaló számodra.

    Nem összeesküvés elmélet... nekem. Neked az lesz amíg meg nem halsz. Kit érdekel?
    Van egy hited valamiben, ami ezzel az erővel ugyanúgy összeesküvés elmélet.
    Egy apró különbséggel, te vakon hiszel. Én kipróbáltam.
    Mondom: teljes bizonyosságot csak forráskód adhatna, ha kikerülne véletlenül.
    Addig csak tapasztalás, megfigyelés, statisztika vezetése az egyetlen lehetőség.
    Egyébként meg, ha már a RIOT is védjegyezte és mások is használnak hasonló módszereket hogy lehet összeesküvés. Itt mutatkozik meg leginkább a vak hit az emberekben. Márpedig akkor is az! Akkor is kamu! Hiába maga a fejlesztő írta le. Nem igaz! Kamu! Én hiszek bennünk! :D

    "Megmutatod a tesztelésed eredményeit?"
    Igen vezettem. Megmutatni? Minek? Nincs értelme. Tapasztalt ember vagyok, ismerem az ilyeneket. Az elvakult rajongást. Gyerekként én is sok minden iránt az voltam, de felnőttem.
    Ezért nincs értelme redditen is mutogatni bármit. Mindenre van egy elvakult magyarázat a hithű rajongóktól. Például: véletlen, peches voltál, van ellenpélda is.
    Persze ki lehet emelni ellenpéldát is egy-két játék vagy kis halmaz képében. Ahogy itt is sokan linkelnek ilyen-olyan rossz meccsösszeállítást stb. De azok is csak egy-egy darab példák, ami nem esik jól az embernek de nem jelent semmit.
    Ha más nem lenne, akkor meg jönne az, hogy ez közel 5 éve elkezdett teszt és az S10 biztos nem így van már.
    De a legnagyobb kedvencem a varázslatos megmentő, ha már tényleg nem tudnak mit mondani: hazugság. Ez az adu ász. A végső megoldás. :D

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

Új hozzászólás Aktív témák