Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz GabN73 #55198 üzenetére

    Rohadtul nem szeretem a dotát de ott megtudták oldani hogy ilyennel ne keljen baxakodnod :) Látom ti nagyon vakok,naivak és elfogultak vagytok gondolom nem vagytok valami magas rankon... Nézzük elérhető az elejétől minden hős de lvl30 kell rankedhez? Hmm mekkora káosz hogy tényleg ha esetleg bepickelik előled a X lanet te tudsz menni másikra simán mert annyi champed van hogy a másik role-ra csak van 1 amivel tudsz mondjuk egy bronze szintet... Azért ekkora hányadék az elo mert mindenki egy role-ra veri azt hiszi majd profin nyomja egy midesként azt lehoz 1v5-öket sokkal többet hoz ha több lanen tudsz játszani mert úgy se azon játszól mindig(ha csak nem LCS meg ilyenekre jársz). Több lanet játszól sokkal jobban átfogod látni a meccseidet. Meg mikor veszel egy új hőst biztos egyből profi vagy sose kell vele gyakorolnod,így ott az AI,normál baszatod neki több mindent kiprobálsz főleg az éppen közkedveltebb OPébb champeket mert rohadt sok nem a te skilleden áll hanem hogy milyen a champed. Most valamiért engedi a draftot normálba pedig nem vettem hőst nah mind1,de 1óra elinditani egy meccs mert jaj kibannolták azt az EGY champet amivel tud és jaj más rolet kaptam mint amit beállitottam ezért trollkodok inkább... szánalmas az egész community és erről nagy részben maga RITO tehet...

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák