Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz micafighter #46522 üzenetére

    Ja akkor sorry :)

    Fú gyerekek viszont tegnap mi történt meg velem: én top ösvény Aatrox és kaptam egy Olafot.... akkor még egy laza vállrándítással nyugtáztam, hogy hát jó biztos semmi extra. Talán pár hónapja ha találkoztam Olaffal a játékban, nagyon ritka pick, már nem is emlékeztem rá, hogy milyen ellene játszani. Hát durva ellene "játszani"... próbáltam tradelni vele, de gyakorlatilag egy fejszével a 30% életerőmtől megszabadított, szóval hamar beláttam, hogy ez nem fog menni. Jött gank, mivel atom betolt a torony alá, de sajnos a junglerrel együtt sem bírtunk vele, egyszerűen 2 hitből megölt, aztán amíg a passzívom töltött, addig megölte a junglert és mire feléledtem újra, megint megölt, ekkor már valósan :) Ezután már végképp nem lehetett bírni vele, egyszerűen egy ulti alatt végigment a csapaton szedte a 4-5 killeket az élete meg csak ment felfelé. J4 volt amúgy a jungeles szóval sokszor eltuda zárni Olafot egy egy ultival, de azzal is csak annyit ért el, hogy őt ott bent megölte 2 ütésből aztán ugyanúgy végigment mindenkin. Elfutni sem lehetett, mert sprintet hozott + a fejsze szal.... végén valami 27 killt szedett össze és le is hozta a meccset.

    SoloQ-ban, ahol nincs olyan szintű csapatösszhang, ez a hős valami katasztrófa. Lehet lcs-en tudják valahogy kájtolgatni, de fú hát örülök, hogy nagyon ritka pick az biztos....

Új hozzászólás Aktív témák