Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zivos

    tag

    válasz Noddy #43399 üzenetére

    Hát igen, én is kicsit meglódultam, már level 28. Szerintem ez az a játék hogy nem sok előnyt ad a magasabb szint, van ahol a szint minden.: Wow insta be sem enged alatta, itemek is szint függőek. Én játszottam olyannal aki agyonvert 12 -esen rúnák nélkül, míg 30 -asokat én vertem mindenben 20 -asként. Talán a ranked meccs lehet hátrány, de ez az ellenfél csapatára ugyanúgy vonatkozik. Így alig jön össze az IP a rúnákra, 30 -ason kell gyűjtenem a második lapra a rúnákat, tehát azért nem teljesen igaz hogy nagy könnyítés.

    Sokat supportozom, mert egy srác imád ölni én meg nem nagyon tudok. Én megteremtem neki a helyzetet, ő befejezi. Azért az ő statjait is segítem, vagy 50% -al többet öl, tehát csak használok valamit, nem AFK -zom ... Jungler szerintem is a legnehezebb, azt egyenlőre fel is adtam, vagy top, vagy supp, nekem egész egyszerűen a tankos karakterek valók. A LoL -ban minden pozíciónak van értelme, nem egy lane nyeri a meccset, ahogy nem is egy veszti el, hanem a csapat mert nem tudott/akart neki segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák