Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Te jó ég, hogy ez mi menet volt. Eleinte kicsit néztem, hogy amikor visszajöttem a mosdóból, hogy ez a Teemo mit érez, biztos jó support lesz. Az első négy percet végigaludta, majd jött topra. Az egy dolog, csak csente el a minionokat, hát nem esett jól, pedig addig kordában tartottam Tryndát. Twitch meg ki volt akadva, le kellett teleportálnom hozzá és utána torony alatt próbáltunk túlélni, mert Olaf is nálunk vert tanyát... nem haltam meg egyszer sem (Twitch sem), torony bedőlt, Teemo 0/2, Aatroxnak meg első menete. Szép.

    Úgy a harmincadik percig kilátástalan volt. Egy sárkány sem, ellen bedönti Baront és eljutnak Nexus turretekig. Ott kicsit elszámolták a dolgokat és onnantól indult egyfajta állóháború. Én vezettem nagyjából global szinten a minion killt, így volt aranyam és igyekeztem counterelni. Egy tf után se látszott, hogy ki fog nyerésre állni, mert általában 3-4 veszteség volt mindkét oldalon. Ott kezdtek elbukni, hogy a mid inhibitort előbb MF (ketten szedtük le), majd Ahri (én egyedül beleztem ki) próbálta egyedül bedönteni. Közben neccesen behúztuk Baront úgy, hogy top lane-en kergették Yasuo-t, utána meg egyedül fordítottam vissza három legényt az egy szál nexus turret alól. Utána megállt a szívem, mert kiírta, hogy visszacsatlakozás folyamatban - áramszünet, modem meghalt. Oké, mobilnet kihúzott a szarból, épp idején tudtam becsatlakozni az inhibitor előtti tf-be és még azután is necces volt a dolog. De a végén szétszóródtak és egyesével levadásztuk őket.

    Igen, Bronze V, lehet röhögni :( :DDD

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák