Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zivos

    tag

    válasz #53932800 #39531 üzenetére

    Szerintem már a második, de mindegy. Sokkal egyszerűbb a probléma: Amíg ment a szekér addig a tudásuknál többet hoztak ki magukból, most meg vita mehet köztük. Természetesen nem tudom, de: PoE mondja Vardagsnak szar vagy, Vardags Hilyngnek szar a supportom, Hilyng szar az ADC inkább megyek másnak segíteni, Csacsi mit erőlködjek úgyis vesztünk, HoRo úgy sem figyel rám senki akkor mit törjem magam? 2 hete nem tudtam mi lenne a jobb azonnal cserélni, vagy megvárni ezt a meccset, kiderült hogy cserével sem jártak volna rosszabbul. Azt látom ami nekem is hibám: Kimondtak magukban egy ítéletet és Hyling úgy gondolta: Nem mindegy hogy Vardagsnak segítek úgyis béna, megyek máshova. Hát nem mindegy, mert így még gyengébbek lettek. PoE szintén úgy gondolja egyedül kell neki megnyerni a meccset, mert a többiek gyengék. Csacsi csinálja ami a dolga, de nem egy topos fogja megnyerni a meccset elenyésző kivételtől eltekintve (Huni). HoRo -t meg nem tudjuk milyen, hiába játszott 9 meccset nem derült ki. Ez tisztán edzői felelősség, ez nem mai keletű probléma. Óriási változtatás kellene, már írtam legalább 2, de inkább 3 játékost cserélnék. Egy összeszokott ADC-support párost és egy junglerest. Valamint felvennék egy elemzőt ha már az edző nem képes rá. Van fél évük rá hogy rendbe rakják a csapatot, mert ha nem jövőre kiesnek.

Új hozzászólás Aktív témák