Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #53932800

    törölt tag

    A hibái a UOL-nak mármint amit én (és sokan mások észrevettek)

    1. H0r0-n kívül mindenkinek ez az első LCS-es szezonja,magyarul tapasztlanok.
    2.Az edzőjük egy Diamond IV.-es,ha többi edzőt ha megnézzük akkor ők minimum egy Master/Challanger szintű player,nagy részük volt LCS játékos.
    3.Nincs Shootcaller,azt hiszem H0r0 az jelenleg,de szerintem nem annyira bíznak benne,kéne egy olyan ember mint a FNC-nál YellowStar.
    4.Vardags gyenge mint a harmat.Én csapat helyében mondanám neki ,hogy gyakoroljon valami nagyon brutális ADC-t (lásd Vayne,Draven,Kog'Maw) ,és akkor lenne plusz egy kompozício (Védd meg az ADC-t),ezz által Poe-nak, Csacsinak, Hylissang-nak is bővülne a Champ poolja. Itt elsősorban Lulu-ra és esetleg Soraka-ra gondolok.
    5. Kevés kompozíciójuk van.
    6.Kevesebb az Off Meta pick( azért előfordul például Kayle,meg esetleg GP [asszem csacsi hozta el elösször az EU-ban] meg Kikis hoza még az Elis-t de be is zárult a lista)

    Ha ezeken tudnának változatatni ,akkor az OG-vel minimum felvehetnék a versenyt,talán meg a FNC-t is megtudnák verni.De azt se felejtsük el,hogy ez egy tök szép eredmény,ennyi tapasztalattal is borsot törtek a "nagyok" orra alá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák