Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    válasz Mooka-Miki #345 üzenetére

    AOEkkel szerintem nincs különesebb baj (max Galio ultija meleg egy kicsit, mert a flash + ulti kombót csak cleansel vagy a cleanses itemmel lehet counterelni....).

    Nagyobb gond az, hogy egy nem tolószékes morde a csapatban = instant win, ha nem tök béna csapatod. Vagy, hogy rammus bepörög lvl 6-on bejön torony alá, taunt, def. curl, ulti és 3 sec alatt megöl egy DPS-t úgy, hogy lövi a torony és 70% hp-n elgurul. És még sorolhatnám.

    Mondom ezt úgy, hogy mindkét karakterrel játszom rendszeresen, tehát nem a QQ, hogy jajj megöltek, hanem ezeket én is simán megcsinálom.
    Meg kéne erősíteni a tornyokat, hogy ne lvl 3-ig legyen védő szerepe, hanem legalább 13-14es szintig.
    Kompenzálni kéne, hogy egy tank ne toljon jobb DPS-t lvl 13 alatt, mint egy pure DD kaszt amellett, hogy nem tud megdögleni csak ha 3-an genkelik.

    De nem, inkább új troll champion meg bug hegyek, ez kell a népnek.

    Én nem is értem, nincs egy tesztelő csapata a RIOTnak? Hogy adhatnak ki úgy egy peccset, hogy nem 1-2 véletlen hiba van benne, hanem HEMZSEG a hibáktól? És ezt minden áldott hónapban eljátszák. Nem fussa 10 egyetemistára, akik tesztelnék a patcheket?

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák