Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maszekember

    aktív tag

    válasz Mottie #32353 üzenetére

    Nasus nagyon rossz tfban,nem elèg mobilis. Addig farmolok afk,amíg nincs meg az 500.stack (kb.25 perc körül) utàna split push. Ugyan ez udyrral is,feral 11-12.perc körül kistackelve (előtte solo dragon kb.a 6-7.perc környèkèn) gankelek egyet,beverem az adott lane tornyàt,majd vissza a dzsungelbe 21-22. perec tri force ès mehet az afk split. Közben szèjjel wardolom a rivert,de a nyomik àlltalàban nem nèzik a minimapet ès feedelnek meg sírnak. A legjobb,hogy màr a lobbyban tisztàzom azt,,hogy mit fogok csinàlni kèrem őket,hogy wardoljanak de hasztalan. Egy ideig tristanaval nagyon sokat jàtszottam a Ti tanàcsotokra ès fel is ment 70% körülire a winratem,de nem szeretem,hogy nem egyedül vagyok hanem a supportra is tàmaszkodnom kell earlyben. Volt olyan zilean supportom,aki konstans önmagàra rakta az ultijàt,mg olyan lux is,aki apct èpített (ami nem baj) de elszedte a last hiteimet xD. Nasussal meg udyrral is volt màr,hogy 4v5ben hoztam le a meccset,de ehhez az kellett,hogy figyeljèk mikor hívok baront,dragont,pusht de legtöbbször nem is beszèlnek angolul,a pingeket meg leszrjàk. Csk rohangàlnak,meg 4v5 ben belemennek a fightba disengage helyett.

    " The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

Új hozzászólás Aktív témák