Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Orianna passzívja a sebzéstől függ? Azon gondolkodom, hogy milyen ADC lehetne belőle... Gyorsítja magát/lassítja az elleneket, ha elfutnám, rádultizik és közben folyamatosan támad, minél többször tud megütni, annál nagyobbat csap a passzívja.

    @WinnerBoy: én most egy picit hanyagolom a rankedeket, mert minden meccset a saját ADC-nk miatt bukjuk el - az ellen carryje többszörös előnyben van a meccs elejétől és én hiába pörgök fejen állva, ha SENKI nem képes használni Thresh dark passage-ét :((( Komolyan mondom, olyan hihetetlen szituációk vannak, hogy az már fáj. Volt egy Silver 1-es Akali midesünk, aki bizonygatott minket, hogy lehozza a menetet, mert most momentán smurföl és kerestetett velünk valami diamondos nicket - azok után, hogy semmi hp-val elbújik a spellje alatt és hiába dobom oda a lámpást, megvárja amíg lejár a ködje és kinyírják... :U És még csomó hasonló eset van.

    Komolyan mondom, én is megtanulok rendesen carryzni. Na nem mintha nem menne, csak karakterem nincs.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák