Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kretenallat

    senior tag

    sziasztok, atfutottam az utolso lap hozzaszolasait, nehany dologra szeretnek irni, akit zavarok, ugorjon at ^^

    - miert nerfelnek annyit, miert szinte csak nerfekrol szol az uj patch? : morello tobbszor irta a forumon, h buffolassal nem lehet egyensulyozni a "power creep" miatt, vagyis akkor szepen lassan az egekbe kuszna az egyes hosok ereje es tenyleg mindenki 2 hitbol olne meg az ellenfelet. amugy senki nem szereti ha a kedvenceit nerfelik, en sem szoktam orulni neki, de idovel belattam h pl a kedvenc twitchem ellen sok mindennek lehetett nevezni a jatekot fenykoraban, csak szorakoztatonak nem. vagy pl irelia... mikor az elso nagy nerfjet bejelentettek sokat kiakadtak h miert. persze jo reszuk ireliat mainelte, mert konnyu volt vele nyerni. aztan nerfeltek, utana megint es meg most is tul eros. (sztem amugy a passzivja meg a 2,5s stunja OP, a tobbi szammal hiaba egyensulyozgatnak) vagy lee sin, o is eleg keson kapta meg a nerfet ami jart neki.

    - Lulu: nem tudom, tudjatok-e h a PBEn jatszhato, kiprobalhato. en toltam vele, szerintem nagyon eros, remelem nem ebben a formaban fogjak kiadni, mert akkor kb elso napos hotfix mint udyr vagy xin zhao volt. a slowja aoe, nem tudsz elbujni creepek moge, nagy a terulete (kulonosen mivel ket sugarban nyomja a pixie miatt) es hosszu is, uldozni kb erdemtelen, jobban kiteol mint ashe. az atvaltoztatasa ubercuki, kar h az alap skinjenek van a legjobb allata, meg kinezete, ki fog igy skint venni hozza? (igen, vasaroljatok sokat, tartsatok fenn ezt a jatekot ^^ )

    a tobbit majd kesobb ha latok reakciokat, most ugyis nyuznak h kezdjunk filmezni. csao!

    :: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

Új hozzászólás Aktív témák