Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ideg

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Ma frissen telepítettem a LoL-t az új ssd-mre. Első problémám az volt, hogy a telepítő amit az official oldalról szedtem le az fel sem akarta rakni, egy pontnál lehalt. Aztán Rágoogleztam és végülis egy lol-os fórumon fent volt a full installer amit le is szedtem és gyorsan fel is raktam vele a gamet. A problémám az lenne, hogy játék közben a képernyő közepére mindig felugrik egy ablak, de abban a pillanatban el is tűnik, mintha lerakná magát a tálcára. Direkt lelőttem minden futó programot, de ezek után is felugrik állandóan és ez nagyon zavar. Tényleg egy szempillantás az egész mert a kis ablakban nincs semmi és a címsort se lehet elolvasni, de folyamatosan felugrál és vissza. Élvezhetetlen a játék. Nézegettem, hogy milyen programok futnak, de nem találtam semmi olyat ami felugrálhatna. Aztán gondoltam még arra, hogy esetleg a lol logó lehet ami ugye játék indulásakor előjön. De ha lerakom a futó játékot a tálcára akkor nincs "mögötte" semmi. Találkozott már valaki ilyen jellegű problémával? Semmilyen más játéknál nincs, csak a lolnál csinálja. Bocs, hogy kicsit hosszúra sikeredett a mondandóm, de gondoltam így jobban érthető a problémám. Valaki plz help! :F :R

Új hozzászólás Aktív témák