Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56230144

    törölt tag

    válasz sasa311 #18411 üzenetére

    Nekem az a kedvenc, amikor 20 percnél instant jön a surrender...Aztán amikor meg megemlitem hogy 0 map controll, és hogy tegyünk wardokat, akkor én vagyok a genyó, mert hogy a "ward nem ad dps"-t...Szerencsére kifogok olyanokat is, akik hallgatnak rám , oda teszik a wardot ahova kérem tőlük, fókuszolásban is hallgatnak rám (értsd, nem a tankot kezdjük el ütni, hanem az adc-t.) akkor nagyon brutál meccseket hozunk le, például tegnap nagyon jó meccsem volt Ireliával, ezreal és draven toppon, ezreal próbált trükközni de mindig mellé lőtte azt a kis nyalábját, melletem 1 wukong volt (me há' jungler minek) nálunk miden egy Twisted Fate aki nem bírt 1 luxal, 4-5 halála volt, elkezdet ragelni, gondoltam szépen nyugottan mondom neki, hogy ha szól, akkor lemegyek gankelni, és megöljük a luxot, szólt is, meg is öltük párszor, midünk teljesen be volt törve, inhib volt csak már életben, toppunk 1 torony lost, bot teljesen bezuzva, az enemynek csak a top tornya volt leverve, mondtam push mid, ott bementünk 5-en inhibig, ezután nyertünk 3 team fightot, és az enemy surrendelt :D best match ever.

Új hozzászólás Aktív témák