Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • temes69

    aktív tag

    sziasztok!

    remélem jó helyre írok :) az lenne a kérdésem, hogy milyen tvt ajánlanátok számítógépes monitort kiváltani? főleg filmezésre és játékra használva, max82centis méretben. Előre is köszi a segítséget :R

  • temes69

    aktív tag

    válasz -=RelakS=- #8024 üzenetére

    köszi az infót :R kb 130at szánok rá, szal szerintem akkor a philips lesz :) még egy kérdés: a 100hzet miért kell kikapcsolni játék közben?

    [ Szerkesztve ]

  • temes69

    aktív tag

    sziasztok!

    Ide is írok, hátha ti tudtok segíteni:

    hdmi kábelen keresztül használom a philips 5605-ös tvm monitorként. A hang is azon keresztül megy a tvre. Azonban most az a gondom, hogy fejhallgatót szeretnék használni és nem megy rá a hang hiába állítom vissza a hangkártya(alaplapi: p7p55d) beállításait... :F
    mi lehet a gond? a tv számítógépes üzemmódban megy.
    akármire állítom nem szól. ezek vannak a vezérlőpult hanbeállításaiban: amd hdmi output-----ezen megy most; spdif interface; digital output device.
    akármire állítom nem szól csak a hdmi-s hangeszközön.
    oprendszer win7 prof 64bit. vidkari 5770, lap: asus p7p55

    Amikor csak a tv megy(tehát a gép nem) akkor amikor rádugom a fejhallgatót akkor csak cicceg vagy nagyon hülye hangot ad ki. Amikor megy a gép akkor semmit, hiába állítgatom a hangeszközöket. A hangeszközök melletti kis zöld csík ugrál mintha lenne hang, de nem szól semmi. Próbálgattam kikapcsolni a tv hangszóróját, de úgy sem volt jó.... passz :O
    a gépen az a gyanúm az a gond, hogy nem látom a hangeszközök között az analóg kimenetet, csak két hdmi-s hangeszköz van(ahogy fentebb írtam) meg egy digitális. Sztem ott az lehet a bibi, de az jobban idegesít, hogy akkor sem szól ha a tv csatijába dugom. Jah és a füles az kifogástalan, tehát azzal nincs baj.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák