Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • headhunter

    addikt

    válasz nyunyu #2141 üzenetére

    Én a TV keresés közben, már kezdek ebbe az állapotba kerülni :

    (Minél több információt szerzek, annál nehezebb a döntés!)

    Pl:. "Ismerős" véleménye :

    "Sajnos a Sharp az utóbbi időben elég sokat gyengült, Sony vagy Samsungot javasolok.
    Philipsről nincsenek jó tapasztalataim (saját teszt), még a csúcskategóriában sem.
    LG nem lenne rossz, de ennyi selejt alaplapot és panelt senki nem gyártott még, mint az utóbbi 1-2 évben ők tették."

    "A C650 tényleg elég jó lehet, bizonyos dolgokban jobb a Sony jobb HX-einél is.
    Nem tetszett a hdtv-test-nek az új Samsung C-szériás (pl.C6000, C8000) ledes és ledes 3D TV, így a sima LCD-t (tehát a C650-est) jobbnak tartják, ha az árat nézzük és hozzávesszük azt,
    hogy adott árfekvésben mit várhatunk a pénzünkért. Nagyon jó ár érték arányú a C650.

    Ahogy múltkor is írtam:
    - Sony hasonló, de drágább,
    - Sharp nem nagyon brillírozik, az új 4 színű (RGBY, alapszínek+sárga) led tv-vel sem,
    - Philips LCD TV-t nem sikerült beállítani olyan színekre, ami nekem tetszett volna,
    - LG elég jó, (én csak 2 napig teszteltem) de az alaplap-hibás TV-kről
    és az 1 év alatt garanciában 3x cserés TV után elbizonytalanodtam
    - Panasonic LCD TV-iről bárki bármit mondhat: a Pana gyártson csak plazma TV-t, abban a Pioneer bukása óta a legnagyobb király. (LCD TV-t csak azért gyárt a Pana, hogy abból is szakítson anyagilag, meg azért mert a kicsi plazma TV-k nem annyira népszerűek.)
    "

  • anrab

    addikt

    válasz nyunyu #2141 üzenetére

    media player classic home cinema-ban van olyan hogy gyorsabban-lassabban. /ha jól emlékszem/
    egyébként lehet codec gond. nekem még nem volt ilyen jellegű hibám csak egyszer, letöltöttem máshonnan.

Aktív témák