Hirdetés

Aktív témák

  • djpundro2

    tag

    Ki MILYEN teveket ajalana meg a a Philips 88pfl7008 melett?
    peldaul a 2013 as Sony w805 ( ez az eggyetlen teve amibe amikor beteszem a 1080 p filmem es rögtön a normal bealitasnal borzasztoan meglep a kep jo minösege)vagy Panasonic ETW 60 (ennel a modelnal egyszerüen nem tudok olyan eles kepet kapni mind a Philips 7008 nal)

    Na most meg az a helyzet hogy a teveket csak az üzletben nagy fenynel tudom allitgatni tesztelni es allitolag otthon a sötet helyisegben mas az eredmeny ,allitolag ,es meg mindeg nem ertem a Panasonic ETW 60 as jobb a teszteken mind a philips ,de megsem tudnam en azt megerösiteni ,mert sokat probaltam ,de lehet este mas lenne az eredmeny ?!

    Ausztria -nemetorszagban a Panasonic ot es a Sony t tartsak alegjobb keszülekeknek ,Legkevesebb a hibas közöttük ,es neha kiröhögnek "csak te vegyel Philipset es meglatod majd"

    3 teve van ami nekem tetszik -
    1-Sony 55w805 (kepminöseg es anyagminöseg tekinteteben )

    2- Philips 55pfl 7008 (elsö helyezett nalam ,mivel az ambillightet nagyon szeretnem ,de szerintem az anyagminöseg tekinteteben nem közeliti meg a Sonyt vagy A PANASONICOT , EZT PLANE NEM)

    3-Panasonic 55 ETW60-(itt az anyagminöseg csucs- de kepminöseg tekinteteben meg nem tudom bealitani hogy olyan legyen mind a Philipse 7008 as. Pedig a teszten a nemet ujsagokban jobb helyezest ert el mind a Philipses többen is )

    Ti mit gondoltok?

Aktív témák