Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • pure09

    csendes tag

    válasz nismoka #22184 üzenetére

    Most te azt akarod mondani hogy én egy marketing fogás vagyok vagy mi?Olvass vissza pár hozzászólást.

    Igen lehet túl színezett a kép(LG-re írtam) ezt is megemlítettem már de írták be lehet azt is állítani.

    Elég sokat lógtam itt a TV-s fórumon meg a laptopos részen de nem sok eset volt mikor 2 ember véleménye egyezett volna(persze volt) mindenkinek meg van a saját véleménye mindenről és az nem 100% hogy még 10 embernek ugyan az lenne. A SAM6030-ra sokan mondták hogy a legjobb vétel ebben az árkategóriában nem a tv reklámból láttam. A 3d meg nem volt szempont sem a smart sem az mkv.
    Amiben viszont egyet értünk hiába nézed meg a boltban otthon nem lesz olyan és lehet ez nem csak a koreaiakkal van így nemde?

    Szerintem az a nagy gáz hogy ebben a "fejlett" világban egy rohadt tv aminek normális képe van több százezernél kezdődik. Mikori a technika nem tegnap kezdtek LCD-t gyártani és tud mindegyik gyártó normális terméket csinálni csak nem akar mer minek ha a sok szart is megveszik még ennyiért.
    Ne mondja meg nekem senki hogy pl egy 500000forintos tv-t 400000 forintból raknak össze nagyüzemben...
    ár/érték arány rohadt szar a tvknél jelenleg én azt gondolom.
    De kövezzetek meg ha nem így van.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák