Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lendoo

    csendes tag

    Üdv!

    LG 65LA970V típusú tv-nk van. Pár hónapja megjelent egy sötét folt bal oldalt lent (képet mellékeltem). Nem volt nagyon zavaró, ezért nem is foglalkoztam vele... Eleinte nem is volt látható, csak később jelent meg, ha huzamosabb ideig ment a tv. Most már bekapcsolás után is azonnal látható és nem is tűnik el soha.
    Pár hete megjelent egy másik is, ez már középen, nagyon zavaró helyen. Ez a folt nem látszik mindig. Bekapcsoláskor még nincs meg, csak később bújik elő, viszont kikapcsolásig már el sem tűnik.
    Pár napja megjelent egy harmadik folt is. Ez is rohadtul zavaró helyen van. És ez is csak bizonyos idő elteltével tűnik fel. Talán túlmelegszik a tv? Másra nem tudok gondolni... Valami ötlet?
    Találkoztatok már hasonló hibával?
    Míg ezt a hozzászólást megírtam reméltem, hogy megjelenik a másik két folt is, de nem így történt. Ezért kiléptem a tv menüjébe és ekkor már azonnal megjelent a +2 folt. Ismét visszaváltottam HDMI-re és így tudtam lefényképezni...
    Akkor ez mégsem melegedés??? Most kifejezetten az váltotta ki a "foltosodást", hogy bemenetet váltottam...

    Folt bekapcsolás után (állandóan látható):
    [link]

    Még 2 folt később:
    [link]

    Model:
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák