Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hangfalképű

    tag

    válasz 0karmacoma0 #493 üzenetére

    Hiszek neked, habár valami forrást szívesen vettem volna. A hardcore egyszerű, de nagyszerű változtatása pedig epic, máshol nem is láttam még, hogy ha meghalsz, softcore leszel, ne veszíts el mindent.

    #492Har_melin Void WP-vel én a shield rusht simán használom bossok ellen ha ki kell futni valahonnan, szívja a manát, de ha nem egymás után nyomkodod, akkor szerintem nincs vele gond. Ugyanakkor pörgés közben nincs mana regen, úgyhogy néha csak rohangálok :DDD

    #494Bennyboy Nekem pont, hogy bejön az endgame. Nekem az - egyik - legnagyobb problémám a D4-gyel, hogy nincs endgame. Nagyon hamar összerakod a karid, onnantól csak a félkarú rablózás megy százalékokért és oké idővel kijön minden, de utána miafaszt csinálok? Mi olyan content van benne, amit nem tudok a karim fullos összerakása előtt megoldani? Mi? Semmi... A T100 már jóval előtte megy, vault hót ugyanez, Duriel papa is üthető és még ha ki is esik az űhított über, jön vele valami content? Nope. Über-lilith? Egyszer megölöm, achievement megkap, kész, ennyi. És a legrosszabb, hogy ezt 1-2 hét alatt el lehet érni (munkanélküliek előnyben :D ) Ezt sehogy se tudom összehasonlítani a LE teljesen már rendszerével, ahol nem válik üthetővé minden engdame tartalom nagyon hamar. Rengeteget tudnám még úgy érzem jogosan savazni a D4-et, hogy miért hányinger a játék.
    A másik meg, hogy valahányszor beléptem D4-be, hogy farmoljak, kb 15 perc múlva mindig elkapott az érzés, hogy minek? Mi lesz jobb vagy több? Mi válik elérhetővé? A válasz mindig a semmi volt, ezért sose bírtam sokáig farmolni benne. LE-nál nem érzem ezt (persze hosszútávon ez változni fog valszeg).

    Más. Tudtátok, hogy lehet egyszerre két channeled skill-t tolni? Elengedtem az Ice barrage-et, mert gyengusz a volcanic orb-bal együtt és olyan buildet használok, amit nem láttam sem maxrollon, sem máshol (valszeg azért, mert szar :C ), de szeretek kísérletezni. Ha be van kapcsolva az Arcane Ascendance, akkor a megfelelő node-okkal egyszerre tolod az Elemental Nova-t és a Lightning Blastot (mindkettő channeled) és ha azt a sapit használod, ami a novat bárhova lerakja, akkor kimondottam finom a végeredmény :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák