Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz timelord1987 #421 üzenetére

    Egyreszt reg felveheto... lakascelra alltammal is. Nem is erdemes fizetni, kimondottan alacsony mar ebben a szakaszban a hozama [ill. annak az a'ra hogy benne all a korabbi to"ke].
    A matek a kovetkezo:
    1. felveszed lakascel igazolassal, megkapod a teljes befiz + alltam - minusz nyitasi minusz havi 150Ft-ok plusz az egyenlegre kapott kamatok [alltam is neked kamatozott] -- azaz praktikusan az aktualis egyenleged, ha van hozzaferesed
    2. felveszed lakascel nelkul: megkapod a teljes befiz minusz nyitasi minusz havi 150Ft-ok plusz az igy nezett osszegekre a beteti kamatot [alltamot vonjak le kamatostul] - erosen minuszos
    +1. Ha le tudsz igazolni akar csak 100e Ft-ot mar megerheti alltammal kikerni, egy tullap a'ra van pluszban es 3 ho vegen megmondjak mennyit kell visszafizetned [nem az alltambol kapsz annyit, amennyit igazoltal, hanem - kamatot elhanyagolva - az igazoltnak a 30%/130% resze, azaz kb. 23%-nyi alltam a tied [nem visszafizetendo csak a tobbi]. Ha van erre realis esely, ezt csinald. Talan lehet a felmondasnal jelezni hogy x Ft lakascel tobbi nem, akkor ugy kapod.

    Gyorsitva kikerest nem szeretnel [asszem teljes osszeg 3%-a].

Új hozzászólás Aktív témák