Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Csabroncka #11139 üzenetére

    M3-ason valóban kicsit több mint egy óra (lett volna) az út oda. Viszont ott volt a tapasztalat a saját lakásunk felújításáról, ami 15 percre volt az akkori albérletünktől, majd fél évig még a felújítás alatt lévő lakásban laktunk, ennél közelebb nem nagyon lehetett volna :)

    Na, erre a telekre háromszoros szorzót tippeltem az felmerülhető (szép szó) problémákra, és mivel az előző ilyen körünket sem volt már túl felemelő átélni, nem mentünk bele.

    Pedig kb. egy teljesen új életet is elképzeltünk már, hogy lesz egy saját vendégházunk (nagyon népszerű, és egyre fejlődő környék), amit majd a szomszédban lévő saját házunkból menedzselünk, a gyerekek szaladgálhatnak a patakparton, ahol én is felnőttem stb... majd kihúztam a biliből a kezem :)

    (#11141) Csabroncka anyáméknak nagyon jól jött az a kp. most. Ha nem is optimálisan használták (f)el, azért most már látszik, hogy valamennyit segített a jelenlegi helyzetükön (van, amikor sajnos nem opció a jövőbeni lehetőségeken filózni).

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák