Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz TexT-BoY #2368 üzenetére

    Nekem igen, de a párommal kompromisszumot kell kötnünk. :D Azért van már elképzelés arról, mi tetszik nagyon és mi nagyon nem, szóval hétvégén eldől.
    Mozaik lenne az álmom, de a burkolónk azt hiszem, sikítva menekülne, ha felvetnénk az ötletet, rémálom lehet a fugázása, olcsóbb normál megoldás jöhet most csak. De van azért elég nagy választék. Találtam most keresgélés közben egy-két érdekes dolgot, pl. nem lenne hülyeség parketta mintázatú csempét tenni a konyhába, mivel amúgyis egy parkettás előszobából nyílik, azzal félig egybenyitva, és amúgy is meleg színek lennének jók oda. Fürdőben meg olyan szépek ezek a fehér alapon halvány csíkos hatalmas lapok, csak ne lenne olyan pici a fürdő... Csempékkel fogok álmodni. :DDD

    A csaptelepek iiiiszonyatosan magas árára meg csak most döbbentem rá. Azt hittem, hűdeburzsoá konyhai csaptelepet néztem ki, erre kiderül, hogy az a 34k-s Kludi nem is drága. :Y Bámészkodtam kicsit Ravak meg Kaldewei kádakat, hát majd egyszer jó lenne azt is. :) Kezdem megérteni, hogy kerülhet egy fürdő felújítása önmagában százezrekbe...

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák