Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    Bocs, h ilyet megosztok veletek, de ma sajnos váratlanul meghalt a 11 éves spánielünk, Dodi. :( :O

    Történt, h - mint mindig a 11 év alatt - jöttünk haza, s jártunk be esténként a kocsival a garázsba, kb. 40 méter hosszan, s szerencsétlen az 5 éves németjuhásszal folyton futottak a kocsi mellet, s Dodi mindig ugatott, persze, h örült...
    Az utóbbi 1 évben már annyira megöregedett, h 2-3 méterről kiabáltam neki, és nem hallotta meg. :(
    A mai napon is futott a kocsi mellett, de valami módon sajnos bal első kerék alá keveredett. Hab a tortán, h pont édesanyám vezetett, akit nagyon szeretett, s persze fordítva is igaz, ...szegényt alig bírom megnyugtatni. :O

    Rögtön hívtam az állatorvost, aki ki is jött, de azt mondta reménytelen, gyenge volt a keringése is, mellesleg mindkettő szemén szürke-hályog is volt. Doki szerint "amúgy sem" volt szegénynek sok hátra. De akkor is szörnyű, h így kellett távoznia.
    Együtt nőttem fel vele, rettentő sok boldogságot okozott.
    Nyugodjon békében.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák