Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pirate777

    csendes tag

    válasz King Unique #2756 üzenetére

    Köszönöm a mindent átfogó szakmai választ!

    A lehető legjobbkor jött, mert a nap folyamán megrendeltem az említettek közül 2-t, amelyik hamarabb érkezik az lesz alapon és éppen a raidsonic az, amiért holnap (szerdán) mehetnék az üzletbe. A zalmann a másik, amelyik januárban érkezik. Ezek alapján azonban a Raidsonic-ot holnap visszamondom, remélem nem lesz probléma belőle. Ráadásul ha az árakat nézzük és hozzáadok a Raidsonic árához egy normális méretű kábel árát, akkor ott járok, mint a többinél...

    A Zalmann érdekel nagyon, milyen lehet, de nem biztos, hogy az lesz a befutó, egy E..g...l üzletbe rendeltem, remélem adnak lehetőséget a szemrevételezésre vásárlás előtt.
    A vezérlők frissebbre cserélésének elméletére közben találtam megerősítést a Thermaltake esetében, ugyanis egy 2011-es vásárlói visszajelzés említi meg az ASM1051 es vezérlőt, amelyre utaltam korábban, azonban egy 2014-es amazon -os visszajelzés már 400MB/s ssd-s sebességről számol be, illetve a gyártó honlapján is sata3 támogatást ígérnek.

    Pillanatnyilag a Thermaltake a befutó, de valószínüleg már csak az ünnepek után lesz lehetőségem a vásárlásra. Az ajánló listát természetesen átfutottam, a Raidsonic IB-268-U3 ami szimpatikus, gondolom ez a listában szereplő IB-268-StU3 egy frissebb verziója UASP támogatással. Ehhez már normálisan használható USB kábelt adnak? Árban viszont sajnos 2k -val drágább a Thermaltake-től, mivel csak postán elérhető számomra és a végösszeg 8+k lenne... Thermaltake 6k + ingyen Pickpack pont.

    Amint meglesz a rack, megírom melyik lett és írok róla véleményt.

    Mégegyszer köszönöm a segítséget, nagyon hasznos volt számomra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák